Złoty Bal Karnawałowy z Panem Buźką

Powiększ obraz

Już 1 marca ostatni piątek karnawału. Serdecznie zapraszamy dzieci na Złoty Bal Karnawałowy z Panem Buźką! W programie: pokaz magiczny, tańce animacyjne, gry i zabawy, konkursy z zabawnymi konkurencjami. Dla każdego dziecka upominki. Obowiązują stroje karnawałowe. Podczas balu odbędzie się konkurs na Króla i Królową Balu. Bilety w cenie 25 złotych do nabycia w filii Tkacz, ul. Niebrowska 50.

Złoty Bal Karnawałowy zabawa do muzyki, w której nawet przez chwilę nie ma czasu na nudę. Zawiera wszystkie elementy, które dzieci uwielbiają i w których chętnie uczestniczą. Tańce animacyjne, które są podstawą całego balu, gry i zabawy, w których dzieci integrują się klasowo, a także konkursy z zabawnymi konkurencjami.

Złoty Bal Karnawałowy to:
– Pozytywna energia podczas tańca,
– Integracja klasowa podczas zabaw,
– Zdrowa rywalizacja podczas konkursów,
– Dobry humor przez cały czas.

Złoty Bal Karnawałowy pozwoli dzieciom w pełni oddać się temu na co zasługują najbardziej, czyli wspaniałej i beztroskiej zabawie. Razem z Panem Buźką przeniosą się do świata, w którym nie ma czasu na nudę, a każda chwila jest coraz bardziej ekscytująca. Wspólne tańce, zabawy i konkursy sprawią, że dzieci wyjdą roześmiane i bogatsze o niezapomniane wspomnienia.

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *